Sklep animatora zabaw – O nas


Sklep animatora zabaw

Sklep animatora zabaw Centrum Animatora to pierwszy specjalistyczny sklep internetowy z akcesoriami do animacji dzieci oraz kompletnym wyposażeniem animatorów zabaw.

Jako pierwsi na rynku stworzyliśmy kompletną ofertę profesjonalnych produktów i usług dedykowaną w szczególności animatorom zabaw dziecięcych i pedagogom, ale także opiekunom, rodzicom i wszystkim osobom zainteresowanym tematyką animacji zabaw.

Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w branży animacji dziecięcych i sukcesywnie wdrażamy je do naszej oferty.

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ciągle poszerzającej się ofercie handlowej znalazły się wszystkie niezbędne produkty i usługi wspierające działalność animacyjną naszych Klientów.


Co oferujemy?

Nasz sklep animatora zabaw posiada szeroki wybór akcesoriów do animacji dzieci takich jak chusty animacyjne,maty animacyjne, węże spacerowe, namioty i tunele animacyjne, worki do tańca i skakania, wielofunkcyjne szarfy i woreczki gimnastyczne oraz nowoczesne akcesoria do animacji ruchowych m.in. piłeczki do suchych basenów, piłki gimnastyczne, liny animacyjne do przeciągania, skoczki i inne…

Sklep Animatora Zabaw Centrum Animatora oferuje także profesjonalne włoskie balony do modelowania Gemar oraz gotowe pakiety dekoracji urodzinowych dla dzieci m.in. bajkową jednorazową zastawę stołową, zaproszenia na urodzinki dziecięce, balony, girlandy i banery urodzinowe, serpentyny i strzelające konfetti, papierowe kule i rozety W ofercie posiadamy również najwyższej jakości farby, brokaty i akcesoria do malowania twarzy i ciała renomowanych firm Snazaroo, Superstar i Smiffy’s oraz akcesoria i płyny do tworzenia i zabawy z wielkimi bańkami mydlanymi.

Jako jedyni na rynku oferujemy kuferki z wyposażeniem animatora zabaw, odzież dla animatorów oraz branżową literaturę i multimedia.


 Nie tylko Sklep Animatora Zabaw!

Marka Centrum Animatora to nie tylko sklep internetowy!

Naszą misją jest stworzenie kompletnego, profesjonalnego zaplecza produktowo – usługowego oraz źródła wiedzy i inspiracji dla działalności animatorów zabaw dziecięcych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony Centrum Animatora i zapoznania się z naszą pozostałą działalnością!


ssss

 


Zapraszamy do współpracy!