Centrum Animatora – O nas


Centrum Animatora

Centrum Animatora to pierwszy specjalistyczny sklep internetowy z akcesoriami do animacji dzieci i dorosłych oraz kompletnym wyposażeniem animatorów zabaw niezbędnych w ich codziennej pracy.

Jako pierwsi na rynku stworzyliśmy kompletną ofertę profesjonalnych produktów i usług dedykowaną w szczególności animatorom zabaw i firmom eventowym.

Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w branży animacji dzieci i dorosłych i sukcesywnie wdrażamy je do naszej oferty. Wszystko po to aby zaspokoić potrzeby naszych Klientów i zapewnić im 100% satysfakcji.

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ciągle poszerzającej się ofercie handlowej znalazły się wszystkie niezbędne produkty i usługi wspierające działalność animacyjną naszych Klientów.


Co oferujemy?

Nasz sklep Centrum Animatora posiada szeroki wybór akcesoriów do animacji ruchowych i malowania twarzy i ciała. Znajdziecie Państwo u nas szeroki wachlarz produktów do animacji takich jak: chusty animacyjne, maty animacyjne, węże spacerowe, taśmy i tunele animacyjne, tuby i narty animacyjne oraz wiele innych. Posiadamy także worki do tańca i skakania, wielofunkcyjne szarfy i woreczki gimnastyczne oraz nowoczesne akcesoria do animacji ruchowych m.in. piłeczki do suchych basenów, piłki gimnastyczne, liny animacyjne do przeciągania, skoczki, piłki i wiele innych.

Sklep Centrum Animatora oferuje także profesjonalne włoskie balony do modelowania Gemar, balony klasyczne w kolorach pastelowych i metalicznych.pompki.

W ofercie posiadamy również najwyższej jakości farby, brokaty i akcesoria do malowania twarzy i ciała renomowanych firm PartyXplosion, DiamondFX, Snazaroo, Superstar czy Global oraz akcesoria do malowania twarzy pędzle, brokaty. W ofercie nie mogło zabraknąć płynów i akcesoriów do tworzenia i zabawy z wielkimi bańkami mydlanymi.

Jako jedyni na rynku oferujemy kuferki na niezbędne wyposażenie animatora zabaw, profesjonale stroje dla animatorów oraz branżową literaturę i multimedia.


 Nie tylko sklep Centrum Animatora!

Marka Centrum Animatora to nie tylko sklep internetowy!

Naszą misją jest stworzenie kompletnego, profesjonalnego zaplecza produktowo – usługowego oraz źródła wiedzy i inspiracji dla działalności animatorów zabaw. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony Centrum Animatora i zapoznania się z naszą pozostałą działalnością!Zapraszamy do współpracy!